header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 15

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sophie Heijnen
Keeper Fleur Groenevelt
Trainer Sebastiaan Houweling
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Kampong D25 Kampong D26 16:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde D8 11 28 9 1 1 31 16 0
2 Vianen D2 11 26 8 2 1 40 12 0
3 Schaerweijde D15 11 22 7 1 3 38 18 0
4 Kampong D25 10 21 7 0 3 43 15 0
5 Maarssen D4 11 20 6 2 3 20 14 0
6 USHC D13 11 19 6 1 4 39 25 0
7 Baarn D2 11 16 4 4 3 18 18 0
8 Kampong D26 10 13 4 1 5 29 26 0
9 Leusden D3 11 10 3 1 7 21 25 0
10 IJsseloever D4 11 8 2 2 7 14 27 0
11 Kromme Rijn D3 11 4 1 1 9 11 37 0
12 Schaerweijde D13 11 0 0 0 11 9 80 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt MHC Vianen D2 12:00 uit
15 mrt HC IJsseloever D4 11:25 thuis - Veld 5
22 mrt U.S.H.C. D13 11:30 thuis - Veld 5
29 mrt SV Kampong Hockey D25 13:30 uit
5 apr MHV Maarssen D4 15:30 thuis - Veld 2
19 apr Schaerweijde D8 n.n.b uit
10 mei Schaerweijde D13 n.n.b thuis
17 mei SV Kampong Hockey D26 n.n.b uit
24 mei HC Kromme Rijn D3 n.n.b thuis
14 jun Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 14:40 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
USHC D13 Baarn D2 (O) 4-1
Schaerweijde D15 Vianen D2 (O) 2-0
Schaerweijde D8 Kampong D26 6-2
Maarssen D4 Kromme Rijn D3 1-0
Kampong D25 Leusden D3 3-1
zondag 15 september 2019
Vianen D2 (O) USHC D13 5-1
Baarn D2 (O) Kampong D25 1-3
Kromme Rijn D3 Schaerweijde D8 2-3
Kampong D26 Schaerweijde D13 14-0
IJsseloever D4 Schaerweijde D15 2-3
Leusden D3 Maarssen D4 0-1
zondag 22 september 2019
Maarssen D4 Baarn D2 (O) 1-0
Schaerweijde D8 Leusden D3 2-0
Schaerweijde D13 Kromme Rijn D3 1-5
Kampong D25 Vianen D2 (O) 2-3
USHC D13 Schaerweijde D15 3-0
Kampong D26 IJsseloever D4 3-1
zondag 29 september 2019
Vianen D2 (O) Maarssen D4 3-3
Schaerweijde D15 Kampong D25 4-3
Baarn D2 (O) Schaerweijde D8 1-1
Leusden D3 Schaerweijde D13 3-2
Kromme Rijn D3 Kampong D26 0-3
IJsseloever D4 USHC D13 1-1
zondag 6 oktober 2019
Kampong D26 Leusden D3 1-1
Kromme Rijn D3 IJsseloever D4 0-1
Kampong D25 USHC D13 7-0
Maarssen D4 Schaerweijde D15 1-0
Schaerweijde D8 Vianen D2 (O) 0-1
Schaerweijde D13 Baarn D2 (O) 3-4
zondag 13 oktober 2019
Baarn D2 (O) Kampong D26 1-0
Leusden D3 Kromme Rijn D3 8-1
Vianen D2 (O) Schaerweijde D13 10-1
Schaerweijde D15 Schaerweijde D8 1-2
IJsseloever D4 Kampong D25 0-6
USHC D13 Maarssen D4 2-3
dinsdag 15 oktober 2019
Schaerweijde D13 IJsseloever D4 1-4
zondag 27 oktober 2019
Kampong D26 Vianen D2 (O) 2-5
Kromme Rijn D3 Baarn D2 (O) 1-1
Maarssen D4 Kampong D25 1-2
Schaerweijde D8 USHC D13 4-3
Leusden D3 IJsseloever D4 3-1
Schaerweijde D13 Schaerweijde D15 0-13
zondag 3 november 2019
Kampong D25 Schaerweijde D8 4-5
Schaerweijde D15 Kampong D26 5-0
USHC D13 Schaerweijde D13 11-0
IJsseloever D4 Maarssen D4 3-3
Vianen D2 (O) Kromme Rijn D3 7-0
Baarn D2 (O) Leusden D3 3-1
zondag 10 november 2019
Kromme Rijn D3 Schaerweijde D15 1-3
Leusden D3 Vianen D2 (O) 1-4
Baarn D2 (O) IJsseloever D4 2-0
Schaerweijde D13 Kampong D25 0-8
Schaerweijde D8 Maarssen D4 2-0
Kampong D26 USHC D13 2-6
zondag 17 november 2019
USHC D13 Kromme Rijn D3 4-1
Schaerweijde D15 Leusden D3 3-2
Vianen D2 (O) Baarn D2 (O) 0-0
Schaerweijde D8 IJsseloever D4 3-1
zondag 24 november 2019
Baarn D2 (O) Schaerweijde D15 4-4
Leusden D3 USHC D13 1-4
Kromme Rijn D3 Kampong D25 0-5
IJsseloever D4 Vianen D2 (O) 0-2
Kampong D26 Maarssen D4 2-1
Schaerweijde D13 Schaerweijde D8 1-3
dinsdag 26 november 2019
Maarssen D4 Schaerweijde D13 5-0