header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 13

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Iva Hoefnagel
Trainer Pierre Regnault
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Kampong D25 Kampong D26 16:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde D8 11 28 9 1 1 31 16 0
2 Vianen D2 11 26 8 2 1 40 12 0
3 Schaerweijde D15 11 22 7 1 3 38 18 0
4 Kampong D25 10 21 7 0 3 43 15 0
5 Maarssen D4 11 20 6 2 3 20 14 0
6 USHC D13 11 19 6 1 4 39 25 0
7 Baarn D2 11 16 4 4 3 18 18 0
8 Kampong D26 10 13 4 1 5 29 26 0
9 Leusden D3 11 10 3 1 7 21 25 0
10 IJsseloever D4 11 8 2 2 7 14 27 0
11 Kromme Rijn D3 11 4 1 1 9 11 37 0
12 Schaerweijde D13 11 0 0 0 11 9 80 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC IJsseloever D4 n.n.b uit
15 mrt SV Kampong Hockey D26 14:50 thuis - Veld 3
22 mrt HC Kromme Rijn D3 11:00 uit
29 mrt MHC Leusden D3 14:20 thuis - Veld 4
5 apr Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 n.n.b uit
19 apr MHC Vianen D2 14:55 thuis - Veld 4
10 mei Schaerweijde D15 n.n.b uit
17 mei U.S.H.C. D13 n.n.b thuis
24 mei SV Kampong Hockey D25 n.n.b uit
7 jun MHV Maarssen D4 n.n.b thuis
14 jun Schaerweijde D8 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
USHC D13 Baarn D2 (O) 4-1
Schaerweijde D15 Vianen D2 (O) 2-0
Schaerweijde D8 Kampong D26 6-2
Maarssen D4 Kromme Rijn D3 1-0
Kampong D25 Leusden D3 3-1
zondag 15 september 2019
Vianen D2 (O) USHC D13 5-1
Baarn D2 (O) Kampong D25 1-3
Kromme Rijn D3 Schaerweijde D8 2-3
Kampong D26 Schaerweijde D13 14-0
IJsseloever D4 Schaerweijde D15 2-3
Leusden D3 Maarssen D4 0-1
zondag 22 september 2019
Maarssen D4 Baarn D2 (O) 1-0
Schaerweijde D8 Leusden D3 2-0
Schaerweijde D13 Kromme Rijn D3 1-5
Kampong D25 Vianen D2 (O) 2-3
USHC D13 Schaerweijde D15 3-0
Kampong D26 IJsseloever D4 3-1
zondag 29 september 2019
Vianen D2 (O) Maarssen D4 3-3
Schaerweijde D15 Kampong D25 4-3
Baarn D2 (O) Schaerweijde D8 1-1
Leusden D3 Schaerweijde D13 3-2
Kromme Rijn D3 Kampong D26 0-3
IJsseloever D4 USHC D13 1-1
zondag 6 oktober 2019
Kampong D26 Leusden D3 1-1
Kromme Rijn D3 IJsseloever D4 0-1
Kampong D25 USHC D13 7-0
Maarssen D4 Schaerweijde D15 1-0
Schaerweijde D8 Vianen D2 (O) 0-1
Schaerweijde D13 Baarn D2 (O) 3-4
zondag 13 oktober 2019
Baarn D2 (O) Kampong D26 1-0
Leusden D3 Kromme Rijn D3 8-1
Vianen D2 (O) Schaerweijde D13 10-1
Schaerweijde D15 Schaerweijde D8 1-2
IJsseloever D4 Kampong D25 0-6
USHC D13 Maarssen D4 2-3
dinsdag 15 oktober 2019
Schaerweijde D13 IJsseloever D4 1-4
zondag 27 oktober 2019
Kampong D26 Vianen D2 (O) 2-5
Kromme Rijn D3 Baarn D2 (O) 1-1
Maarssen D4 Kampong D25 1-2
Schaerweijde D8 USHC D13 4-3
Leusden D3 IJsseloever D4 3-1
Schaerweijde D13 Schaerweijde D15 0-13
zondag 3 november 2019
Kampong D25 Schaerweijde D8 4-5
Schaerweijde D15 Kampong D26 5-0
USHC D13 Schaerweijde D13 11-0
IJsseloever D4 Maarssen D4 3-3
Vianen D2 (O) Kromme Rijn D3 7-0
Baarn D2 (O) Leusden D3 3-1
zondag 10 november 2019
Kromme Rijn D3 Schaerweijde D15 1-3
Leusden D3 Vianen D2 (O) 1-4
Baarn D2 (O) IJsseloever D4 2-0
Schaerweijde D13 Kampong D25 0-8
Schaerweijde D8 Maarssen D4 2-0
Kampong D26 USHC D13 2-6
zondag 17 november 2019
USHC D13 Kromme Rijn D3 4-1
Schaerweijde D15 Leusden D3 3-2
Vianen D2 (O) Baarn D2 (O) 0-0
Schaerweijde D8 IJsseloever D4 3-1
zondag 24 november 2019
Baarn D2 (O) Schaerweijde D15 4-4
Leusden D3 USHC D13 1-4
Kromme Rijn D3 Kampong D25 0-5
IJsseloever D4 Vianen D2 (O) 0-2
Kampong D26 Maarssen D4 2-1
Schaerweijde D13 Schaerweijde D8 1-3
dinsdag 26 november 2019
Maarssen D4 Schaerweijde D13 5-0