header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 12

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Martijn Mullié
Manager Martijn Mullié
Aanvoerder Anne-Solaine Kooijman
Keeper Charlotte van der Peijl
Trainer Martijn Mullié
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Kampong D27 Houten D3
SCHC D6 Schaerweijde D12
Spandersbosch D4 Kampong D21
Voordaan D12 Kampong D22
Voordaan D13 Schaerweijde D14
Zwaluwen D8 Spitsbergen D2 (O)

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D27 11 30 10 0 1 41 13 0
2 Schaerweijde D12 11 27 8 3 0 34 11 0
3 Voordaan D12 11 22 7 1 3 39 19 0
4 Kampong D22 11 20 6 2 3 25 12 0
5 Zwaluwen D8 11 18 6 0 5 20 21 0
6 Spitsbergen D2 11 15 4 3 4 22 18 0
7 Schaerweijde D14 11 14 4 2 5 24 20 0
8 Spandersbosch D4 11 12 3 3 5 18 22 0
9 Voordaan D13 11 12 3 3 5 12 27 0
10 Kampong D21 11 9 2 3 6 15 21 0
11 Houten D3 11 4 1 1 9 5 30 0
12 SCHC D6 11 4 1 1 9 8 49 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Hockeyclub SCHC D6 n.n.b uit
15 mrt SV Kampong Hockey D27 n.n.b thuis
22 mrt MMHC Voordaan D12 n.n.b uit
29 mrt MMHC Voordaan D13 n.n.b thuis
5 apr 't Spandersbosch D4 n.n.b uit
19 apr SV Kampong Hockey D21 n.n.b thuis
10 mei Schaerweijde D14 n.n.b uit
17 mei SV Kampong Hockey D22 n.n.b thuis
24 mei Hockey Club Houten D3 n.n.b uit
7 jun Zwaluwen Utrecht D8 n.n.b uit
14 jun VMHC Spitsbergen D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Kampong D22 Voordaan D12 1-2
Schaerweijde D14 Voordaan D13 1-2
Houten D3 Kampong D27 1-3
Spitsbergen D2 (O) Zwaluwen D8 4-1
Kampong D21 Spandersbosch D4 2-2
Schaerweijde D12 SCHC D6 5-0
zondag 15 september 2019
Zwaluwen D8 Kampong D21 2-0
Voordaan D12 Houten D3 4-0
SCHC D6 Spitsbergen D2 (O) 0-4
Kampong D27 Schaerweijde D12 1-3
Spandersbosch D4 Schaerweijde D14 0-1
Voordaan D13 Kampong D22 0-6
zondag 22 september 2019
Spitsbergen D2 (O) Kampong D27 2-5
Schaerweijde D12 Voordaan D12 5-1
Kampong D22 Spandersbosch D4 2-0
Houten D3 Voordaan D13 1-1
Schaerweijde D14 Kampong D21 2-2
SCHC D6 Zwaluwen D8 0-3
zondag 29 september 2019
Zwaluwen D8 Schaerweijde D14 3-2
Voordaan D13 Schaerweijde D12 1-1
Kampong D21 Kampong D22 0-1
Spandersbosch D4 Houten D3 3-0
Voordaan D12 Spitsbergen D2 (O) 1-3
Kampong D27 SCHC D6 4-0
zondag 6 oktober 2019
Spitsbergen D2 (O) Voordaan D13 2-0
Houten D3 Kampong D21 0-2
Schaerweijde D12 Spandersbosch D4 1-1
Kampong D22 Schaerweijde D14 0-0
Kampong D27 Zwaluwen D8 4-0
SCHC D6 Voordaan D12 0-11
zondag 13 oktober 2019
Zwaluwen D8 Kampong D22 3-4
Spandersbosch D4 Spitsbergen D2 (O) 2-2
Voordaan D12 Kampong D27 3-5
Voordaan D13 SCHC D6 3-0
Kampong D21 Schaerweijde D12 1-3
Schaerweijde D14 Houten D3 2-0
zondag 27 oktober 2019
Houten D3 Kampong D22 0-7
Schaerweijde D12 Schaerweijde D14 3-1
Spitsbergen D2 (O) Kampong D21 2-2
SCHC D6 Spandersbosch D4 2-3
Kampong D27 Voordaan D13 8-0
Voordaan D12 Zwaluwen D8 2-1
zondag 3 november 2019
Spandersbosch D4 Kampong D27 1-4
Zwaluwen D8 Houten D3 2-0
Schaerweijde D14 Spitsbergen D2 (O) 3-1
Kampong D22 Schaerweijde D12 1-3
Voordaan D13 Voordaan D12 1-1
Kampong D21 SCHC D6 3-0
zondag 10 november 2019
Schaerweijde D12 Houten D3 4-1
Spitsbergen D2 (O) Kampong D22 0-1
SCHC D6 Schaerweijde D14 2-10
Kampong D27 Kampong D21 3-2
Voordaan D12 Spandersbosch D4 5-2
Voordaan D13 Zwaluwen D8 1-2
zondag 17 november 2019
Schaerweijde D12 Zwaluwen D8 4-1
Kampong D22 SCHC D6 2-2
Schaerweijde D14 Kampong D27 1-2
Kampong D21 Voordaan D12 0-4
Spandersbosch D4 Voordaan D13 4-1
Houten D3 Spitsbergen D2 (O) 1-0
zondag 24 november 2019
Voordaan D13 Kampong D21 2-1
Voordaan D12 Schaerweijde D14 5-1
Kampong D27 Kampong D22 2-0
Zwaluwen D8 Spandersbosch D4 2-0
SCHC D6 Houten D3 2-1
Spitsbergen D2 (O) Schaerweijde D12 2-2