header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 04

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Iris Klein
Aanvoerder Anneloes Verhagen
Trainer Pierre Regnault
Lijncoördinator Eva Kamperman

Aankomende Speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Phoenix D7 Schaerweijde D4 10:55

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix D7 9 27 9 0 0 26 7 0
2 Schaerweijde D4 9 22 7 1 1 35 10 0
3 Nieuwegein D3 10 21 7 0 3 26 9 0
4 Fletiomare D3 10 19 6 1 3 15 11 0
5 Maarssen D3 10 18 6 0 4 17 12 0
6 USHC D9 10 18 6 0 4 18 14 0
7 Voordaan D9 10 13 4 1 5 17 14 0
8 Kromhouters D3 10 8 2 2 6 18 29 0
9 Schaerweijde D9 10 7 2 1 7 8 21 0
10 USHC D11 10 6 2 0 8 10 31 0
11 Zwaluwen D6 10 0 0 0 10 2 34 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt SV Phoenix D7 10:55 uit
15 mrt U.S.H.C. D11 n.n.b uit
22 mrt MMHC Voordaan D9 14:20 thuis - Veld 1
29 mrt MHC Fletiomare D3 n.n.b uit
5 apr Zwaluwen Utrecht D6 11:25 thuis - Veld 5
19 apr U.S.H.C. D9 n.n.b uit
10 mei THCC De Kromhouters D3 n.n.b thuis
17 mei Schaerweijde D9 n.n.b uit
24 mei SV Phoenix D7 n.n.b thuis
7 jun MHV Maarssen D3 15:00 uit
14 jun MHCN D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Zwaluwen D6 Kromhouters D3 1-4
Fletiomare D3 Schaerweijde D9 2-0
Voordaan D9 Phoenix D7 0-2
USHC D9 Nieuwegein D3 2-1
USHC D11 Maarssen D3 0-4
zondag 15 september 2019
Phoenix D7 Fletiomare D3 1-0
Kromhouters D3 USHC D9 0-2
Maarssen D3 Voordaan D9 1-0
Schaerweijde D4 USHC D11 2-0
Schaerweijde D9 Zwaluwen D6 1-0
zondag 22 september 2019
Kromhouters D3 Nieuwegein D3 3-4
Fletiomare D3 Maarssen D3 2-1
USHC D9 Schaerweijde D9 2-1
Zwaluwen D6 Phoenix D7 0-6
Voordaan D9 Schaerweijde D4 2-2
zondag 29 september 2019
Maarssen D3 Zwaluwen D6 2-0
Phoenix D7 USHC D9 3-2
Schaerweijde D9 Kromhouters D3 2-2
Nieuwegein D3 USHC D11 7-0
Schaerweijde D4 Fletiomare D3 6-1
zondag 6 oktober 2019
Voordaan D9 USHC D11 4-1
Schaerweijde D9 Nieuwegein D3 0-2
Zwaluwen D6 Schaerweijde D4 0-8
Kromhouters D3 Phoenix D7 2-3
USHC D9 Maarssen D3 0-2
zondag 13 oktober 2019
Maarssen D3 Kromhouters D3 3-1
Nieuwegein D3 Voordaan D9 3-0
Schaerweijde D4 USHC D9 5-3
USHC D11 Fletiomare D3 0-3
Phoenix D7 Schaerweijde D9 3-2
zondag 27 oktober 2019
Phoenix D7 Nieuwegein D3 2-0
Fletiomare D3 Voordaan D9 2-1
Schaerweijde D9 Maarssen D3 0-1
Kromhouters D3 Schaerweijde D4 0-7
Zwaluwen D6 USHC D11 0-1
zondag 3 november 2019
Schaerweijde D4 Schaerweijde D9 1-2
Nieuwegein D3 Fletiomare D3 1-0
Voordaan D9 Zwaluwen D6 4-0
USHC D11 USHC D9 0-5
Maarssen D3 Phoenix D7 1-3
zondag 10 november 2019
Zwaluwen D6 Fletiomare D3 0-2
Maarssen D3 Nieuwegein D3 0-3
Voordaan D9 USHC D9 0-1
Kromhouters D3 USHC D11 3-2
zondag 17 november 2019
Schaerweijde D4 Maarssen D3 3-2
USHC D11 Schaerweijde D9 6-0
Voordaan D9 Kromhouters D3 4-2
Fletiomare D3 USHC D9 2-0
Zwaluwen D6 Nieuwegein D3 1-5
zondag 24 november 2019
Schaerweijde D9 Voordaan D9 0-2
Kromhouters D3 Fletiomare D3 1-1
Nieuwegein D3 Schaerweijde D4 0-1
Phoenix D7 USHC D11 3-0
USHC D9 Zwaluwen D6 1-0