header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 02

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nikki Hogeboom
Keeper Annemartijn de Koning
Trainer Peter Jan Lever
Lijncoördinator Niek van Exel

Aankomende Speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Alecto D2 (O) AthenA D2 11:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D2 11 33 11 0 0 49 5 0
2 Leonidas D4 11 23 7 2 2 25 14 0
3 Hurley D4 11 21 6 3 2 35 21 0
4 VVV D2 11 21 6 3 2 23 14 0
5 HUDITO D2 11 16 5 1 5 24 24 0
6 Schaerweijde D2 11 13 4 1 6 13 17 0
7 Alecto D2 10 13 3 4 3 18 20 0
8 Amsterdam D3 11 11 3 2 6 18 21 0
9 Klein Zwitserland D2 11 11 3 2 6 20 25 0
10 Leiden D2 11 10 3 1 7 20 33 0
11 Pinoké D4 11 10 3 1 7 18 39 0
12 AthenA D2 10 3 1 0 9 17 47 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
23 feb !Oefenwedstrijd 11:00 thuis - Veld 2
1 mrt !Oefenwedstrijd 13:30 thuis - Veld 2
8 mrt MMHC Voordaan D2 n.n.b thuis
15 mrt AH & BC D3 n.n.b uit
22 mrt Hockeyclub VVV D2 n.n.b thuis
29 mrt D.H.C. Hudito D2 n.n.b uit
5 apr R.H.V. Leonidas D4 n.n.b thuis
19 apr Pinoké D4 n.n.b uit
10 mei Klein Zwitserland D2 n.n.b thuis
17 mei LOHC D2 n.n.b uit
24 mei HC Athena D2 n.n.b thuis
7 jun THC Hurley D4 n.n.b thuis
14 jun L.S.C. ALECTO D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Amsterdam D3 Alecto D2 (O) 1-1
Pinoké D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-0
Voordaan D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 3-0
Hurley D4 VVV D2 (O) 1-1
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Leonidas D4 2-1
HUDITO D2 (O) AthenA D2 5-2
zondag 15 september 2019
AthenA D2 Pinoké D4 0-5
Alecto D2 (O) HUDITO D2 (O) 4-2
Leonidas D4 Hurley D4 1-1
VVV D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-1
Klein Zwitserland D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 2-3
Schaerweijde D2 (O) Amsterdam D3 1-0
zondag 22 september 2019
HUDITO D2 (O) Amsterdam D3 2-0
Voordaan D2 (O) Leonidas D4 4-1
VVV D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 3-2
Pinoké D4 Alecto D2 (O) 3-2
Leiden-Leidse Studs D2 (O) AthenA D2 3-5
Hurley D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-2
zondag 29 september 2019
Alecto D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 6-1
Schaerweijde D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-0
Klein Zwitserland D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-5
Leonidas D4 VVV D2 (O) 3-1
AthenA D2 Hurley D4 2-6
Amsterdam D3 Pinoké D4 6-1
zondag 6 oktober 2019
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Amsterdam D3 1-2
Leonidas D4 Schaerweijde D2 (O) 2-1
Hurley D4 Alecto D2 (O) 1-1
VVV D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 2-0
Pinoké D4 HUDITO D2 (O) 1-3
Voordaan D2 (O) AthenA D2 5-2
zondag 13 oktober 2019
Klein Zwitserland D2 (O) Leonidas D4 1-3
HUDITO D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 3-2
Schaerweijde D2 (O) Pinoké D4 0-0
Amsterdam D3 Hurley D4 1-4
Alecto D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-6
AthenA D2 VVV D2 (O) 1-4
zondag 27 oktober 2019
Leonidas D4 AthenA D2 2-0
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Pinoké D4 3-2
VVV D2 (O) Alecto D2 (O) 4-1
Voordaan D2 (O) Amsterdam D3 4-0
Hurley D4 HUDITO D2 (O) 5-1
Klein Zwitserland D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 2-0
zondag 3 november 2019
Amsterdam D3 VVV D2 (O) 0-1
Schaerweijde D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 2-0
Alecto D2 (O) Leonidas D4 1-1
AthenA D2 Klein Zwitserland D2 (O) 3-8
HUDITO D2 (O) Voordaan D2 (O) 1-3
Pinoké D4 Hurley D4 3-8
zondag 10 november 2019
Hurley D4 Leiden-Leidse Studs D2 (O) 3-2
Voordaan D2 (O) Pinoké D4 8-0
AthenA D2 Schaerweijde D2 (O) 1-4
VVV D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-1
Leonidas D4 Amsterdam D3 3-1
Klein Zwitserland D2 (O) Alecto D2 (O) 1-1
zondag 17 november 2019
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Voordaan D2 (O) 1-5
Pinoké D4 VVV D2 (O) 2-4
Amsterdam D3 Klein Zwitserland D2 (O) 2-2
Hurley D4 Schaerweijde D2 (O) 5-2
HUDITO D2 (O) Leonidas D4 2-3
zondag 24 november 2019
Voordaan D2 (O) Hurley D4 5-0
AthenA D2 Amsterdam D3 1-5
VVV D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 2-2
Schaerweijde D2 (O) Alecto D2 (O) 0-1
Klein Zwitserland D2 (O) HUDITO D2 (O) 2-4
Leonidas D4 Pinoké D4 5-0