header-schaer-website-v6.jpg
 

Dames 01

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Erik Jazet
ass. Coach Bart van Gaalen
Manager Lia Polano
Keeper Guusje van de Kamp
Video Kiki Peters
Lijnco√∂rdinator Ch√Ętal de Wolf

Aankomende Speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Alliance D1 Schiedam D1 12:45
Almere D1 Cartouche D1 12:45
QZ D1 Amstelveen D1 12:45
Ring Pass Delft D1 Xenios D1 12:45
Rood-Wit D1 Weert D1 12:45
Schaerweijde D1 Union D1 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft D1 11 25 8 1 2 33 20 0
2 Almere D1 11 22 6 4 1 29 18 0
3 Union D1 11 21 6 3 2 25 12 0
4 Cartouche D1 11 21 6 3 2 24 15 0
5 Rood-Wit D1 11 18 5 3 3 24 21 0
6 Schaerweijde D1 11 17 4 5 2 22 14 0
7 QZ D1 11 14 3 5 3 24 24 0
8 Alliance D1 11 12 3 3 5 21 27 0
9 Xenios D1 11 11 3 2 6 22 28 0
10 Schiedam D1 11 9 2 3 6 20 29 0
11 Amstelveen D1 11 6 1 3 7 16 23 0
12 Weert D1 11 3 0 3 8 14 43 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Union D1 12:45 thuis - Veld 1
15 mrt MHC Amstelveen D1 12:45 uit
22 mrt HCQZ D1 12:45 uit
29 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D1 12:45 thuis - Veld 1
5 apr MHC Alliance D1 n.n.b uit
19 apr Almeerse HC D1 12:45 thuis - Veld 1
26 apr Ring Pass Delft D1 n.n.b uit
3 mei Xenios D1 12:45 thuis - Veld 1
10 mei V.M.H.C. CARTOUCHE D1 n.n.b uit
17 mei HC Schiedam D1 12:45 thuis - Veld 1
24 mei HV Weert D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 15 september 2019
Xenios D1 Ring Pass Delft D1 4-3
Cartouche D1 Almere D1 1-1
Amstelveen D1 QZ D1 2-2
Weert D1 Rood-Wit D1 1-2
Union D1 Schaerweijde D1 2-1
Schiedam D1 Alliance D1 1-2
zondag 22 september 2019
QZ D1 Xenios D1 4-2
Schaerweijde D1 Amstelveen D1 4-2
Rood-Wit D1 Union D1 2-1
Alliance D1 Weert D1 3-2
Almere D1 Schiedam D1 4-2
Ring Pass Delft D1 Cartouche D1 4-3
zondag 29 september 2019
Weert D1 Almere D1 1-7
Schiedam D1 Ring Pass Delft D1 3-5
Schaerweijde D1 QZ D1 1-1
Cartouche D1 Xenios D1 1-0
Union D1 Alliance D1 3-0
Amstelveen D1 Rood-Wit D1 1-3
zondag 6 oktober 2019
QZ D1 Cartouche D1 3-3
Almere D1 Union D1 2-1
Ring Pass Delft D1 Weert D1 6-0
Xenios D1 Schiedam D1 0-1
Alliance D1 Amstelveen D1 4-3
Rood-Wit D1 Schaerweijde D1 0-2
zondag 13 oktober 2019
Schaerweijde D1 Alliance D1 2-2
Amstelveen D1 Almere D1 1-2
Union D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Weert D1 Xenios D1 4-4
Schiedam D1 Cartouche D1 2-3
Rood-Wit D1 QZ D1 3-0
zondag 20 oktober 2019
Xenios D1 Union D1 1-4
Alliance D1 Rood-Wit D1 2-2
Ring Pass Delft D1 Amstelveen D1 2-0
QZ D1 Schiedam D1 4-2
Cartouche D1 Weert D1 5-0
Almere D1 Schaerweijde D1 1-1
zondag 27 oktober 2019
Rood-Wit D1 Almere D1 3-4
Amstelveen D1 Xenios D1 0-2
Weert D1 Schiedam D1 2-4
Alliance D1 QZ D1 3-4
Union D1 Cartouche D1 2-0
Schaerweijde D1 Ring Pass Delft D1 2-3
zondag 3 november 2019
Almere D1 Alliance D1 1-1
Schiedam D1 Union D1 2-2
Ring Pass Delft D1 Rood-Wit D1 2-2
Cartouche D1 Amstelveen D1 1-0
Xenios D1 Schaerweijde D1 1-3
QZ D1 Weert D1 1-1
zondag 10 november 2019
Amstelveen D1 Schiedam D1 5-1
Schaerweijde D1 Cartouche D1 1-1
Rood-Wit D1 Xenios D1 5-3
Alliance D1 Ring Pass Delft D1 1-3
Almere D1 QZ D1 4-3
Union D1 Weert D1 5-1
zondag 17 november 2019
Schiedam D1 Schaerweijde D1 0-0
Union D1 QZ D1 1-1
Weert D1 Amstelveen D1 1-1
Cartouche D1 Rood-Wit D1 3-0
Xenios D1 Alliance D1 3-1
Ring Pass Delft D1 Almere D1 2-1
zondag 24 november 2019
Schaerweijde D1 Weert D1 5-1
Amstelveen D1 Union D1 1-1
Almere D1 Xenios D1 2-2
Alliance D1 Cartouche D1 2-3
QZ D1 Ring Pass Delft D1 1-2
Rood-Wit D1 Schiedam D1 2-2