header-schaer-website-v6.jpg


Registratie Corona



 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 12-4-2021 t/m 18-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Jongens D01 Tomas Lagerwey V1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D02 Casper Leenhouts
Sweder Salomons
V1 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D03 Hugo Muurmans
Jort de Regt
V2 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D04 Tim Hazebroek V2 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D05 Lars Andersson
Maxime Colnot
V5 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D04 Anouk Leenhouts
Rosalie Bosman
V3 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D05 Maarten Hofsté
Moos van Onselen
V3 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D07 Mees van den Berg V4 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D08 Isabel Kuijpers
Merel Swinkels
V5 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D06 Rozemarijn Schilders
Rozemarijn van Meer
V4 - AB
17:30 - 19:00 Jongens A01 Jur van der Have
Razwan Ahmed
V1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens B02 Anouk Leenhouts
Hannah-Lotte de Gast
Puck Polano
V3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C01 Kevin van Pernis
Ynze Dirk van Noordenne
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C01 Casper Horn
Jelle Westendorp
Mijke Veen
V2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D03 Tomas Lagerwey V3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D09 Coco Rosenberg
Roos van Vuuren
V4 - CD
17:45 - 18:45 Jongens B05 Gerard Alblas V2 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes B06 Marin Bossinga V5 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B04 V5 - CD
18:15 - 19:15 Jongens B04 Tomas Lagerwey V4 - AB
18:45 - 20:15 Jongens A02 Gerard Alblas V2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B02 Joost Tasseron
Romy Castermans
V3 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes B05 Marin Bossinga V5 - AB
19:00 - 20:15 Heren Jonge Senioren HJ2 V1 - CD
19:00 - 20:00 Jongens C03 Laurens Bhagwandas
Stijn Hart
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A01 Michiel Franck
Muhammad Rizwan
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A02 Lieke van Rijn V4 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A04 V5 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B01 Irene Dekker
Suzan Veen
V1 - AB
19:15 - 20:15 Jongens B06 Tomas Lagerwey V4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A05 Marin Bossinga V5 - CD
20:15 - 21:45 Jongens B02 Anouk Leenhouts
Hannah-Lotte de Gast
Puck Polano
V2
20:15 - 21:45 Meisjes A02 Lieke van Rijn V2
20:30 - 21:45 Trimhockey Maandag Peter Jan Lever
Pierre Regnault
V5
20:30 - 21:45 Trimhockey Maandag Peter Jan Lever
Pierre Regnault
V4
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Meisjes D01 Anouk Leenhouts
Guusje van de Kamp
V3 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes D02 Loeke Vinke
Pip de Goederen
V3 - CD
16:15 - 17:30 Jongens 8E01 Rogier Hofsté V2
16:15 - 17:30 Jongens 8E02 Niels de Joode
Teun Voskuil
V2
16:15 - 17:30 Jongens 8E03 Philippe Engering V2
16:15 - 17:30 Jongens 8E04 Just Noordzij
Nees van der Hurk
V2
16:15 - 17:30 Jongens 8E05 Merel Klokman
Roos Kuper
V4 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes 8E01 Fiene Kruyt
Lizzie Braam
V5
16:15 - 17:30 Meisjes 8E02 Demi de Jager
Emilie de Ruiter
V5
16:15 - 17:30 Meisjes 8E03 Fleur Baan
Julia Chiu
V5
16:15 - 17:30 Meisjes 8E04 Famke van Hasselt V5
16:15 - 17:30 Meisjes 8E05 Eef Rietveld V4 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D06 Rozemarijn Schilders
Rozemarijn van Meer
V1 - AB
17:15 - 18:15 Dames 01 Suzan Veen
Wouter van Voorst
V3
17:30 - 19:00 Heren 01 Razwan Ahmed
Tim Oudenaller
V1
17:30 - 19:00 Jongens C02 Gijs de Goederen
Karel Schweitzer
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C02 Liza Carstens
Yvette Verkerk
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C04 Just Ekering
Olivier Sigtermans
V4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens A03 Pierre Regnault V4 - AB
18:00 - 19:00 Jongens A05 Gerard Alblas V5 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B07 Daniëlle Adelaar V5 - AB
18:15 - 18:45 Dames 01 Suzan Veen
Wouter van Voorst
V3 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes B03 Margot Muurmans V3 - AB
18:30 - 19:45 Heren Jonge Senioren HJ1 Peter Jan Lever V4 - CD
19:00 - 20:30 Dames 01 Suzan Veen
Wouter van Voorst
V1
19:00 - 20:00 Heren 01 Razwan Ahmed
Tim Oudenaller
V2
19:00 - 20:30 Jongens A02 Gerard Alblas V3 - CD
19:00 - 20:00 Jongens A06 Pierre Regnault V4 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A06 Daniëlle Adelaar V5 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A03 Charlotte Engel van der Helden V5 - CD
20:00 - 21:30 Dames Jonge Senioren DJ1 V2
20:00 - 21:30 Dames SCHC/SW 45A V4
20:45 - 22:15 Heren 01 Razwan Ahmed
Tim Oudenaller
V3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Keepers Trainingsgroep V1 Bart van Gaalen
09:00 - 10:30 Trimhockey Woensdag Pierre Regnault V2
14:30 - 15:45 3e Trainingsmoment D Groep 1 V1
14:30 - 15:30 Jongens Funkey Erin van Wesemael
Suzanne Smulders
V5 - CD
14:30 - 15:30 Jongens Funkey Erin van Wesemael
Suzanne Smulders
V4
14:30 - 15:30 Jongens Funkey instroom V4
14:30 - 15:30 Meisjes Funkey Marjolein Louwerse-Raaijmaakers
Suzanne Smulders
V4
14:30 - 15:30 Meisjes Funkey Marjolein Louwerse-Raaijmaakers
Suzanne Smulders
V5 - CD
14:30 - 15:30 Meisjes Funkey instroom V4
14:45 - 15:45 Jongens Ben01 V2 - AB
14:45 - 15:45 Jongens Ben02 V2 - AB
14:45 - 15:45 Jongens Ben03 Marieke Vermeulen-pernet
Puck Kranenburg
V2 - AB
14:45 - 15:45 Jongens Ben04 V2 - CD
14:45 - 15:45 Jongens Ben05 V2 - CD
14:45 - 15:45 Jongens Ben06 Marieke Vermeulen-pernet
Puck Kranenburg
V2 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes Ben01 V3 - AB
14:45 - 15:45 Meisjes Ben02 V3 - AB
14:45 - 15:45 Meisjes Ben03 Puck Kranenburg
Suzanne Offers
V3 - AB
14:45 - 15:45 Meisjes Ben04 V3 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes Ben05 V3 - CD
14:45 - 15:45 Meisjes Ben06 Puck Kranenburg
Suzanne Offers
V3 - CD
15:00 - 16:00 Keepers Trainingsgroep V5 - AB JJ
16:00 - 17:00 Keepers Trainingsgroep V5 JJ G-hockey
16:00 - 17:15 3e Trainingsmoment D Groep 2 V1
16:15 - 17:15 Jongens F01 Derk van Essen V4 - AB
16:15 - 17:15 Jongens F02 Thieme Kerssemakers V4 - AB
16:15 - 17:15 Jongens F03 Daan de Sonnaville V4 - AB
16:15 - 17:15 Jongens F04 Floris van der Aa V4 - AB
16:15 - 17:15 Jongens F05 Laurens Schoonderwoerd V4 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes F01 Bente Sigtermans
Sanne Spenkelink
V3
16:15 - 17:15 Meisjes F02 Jelka de Man
Lara Knapper
V3
16:15 - 17:15 Meisjes F03 Anna Blom
Emma van Weerdenburg
V3
16:15 - 17:15 Meisjes F04 Britt van Unen
Marlene de Vries
V3
16:15 - 17:15 Meisjes F05 Emma de Munnik
Lucas de Munnik
V2
16:15 - 17:15 Meisjes F06 Milou Perk
Evelijn van Breda
V2
17:00 - 18:30 Keepers Trainingsgroep V5 Junioren blok 1
17:00 - 18:15 Meisjes C03 Anouk Leenhouts
Lieve Braam
V1 - CD
17:15 - 18:15 Jongens 6E01 Olivier Wereldsma
Tristan Vos
V4 - AB
17:15 - 18:15 Jongens 6E02 Guilian Bosman V4 - AB
17:15 - 18:15 Jongens 6E03 Muriëlle Mens
Zeven Denneboom
V4 - AB
17:15 - 18:15 Jongens 6E04 Jurre Beltman
Valentijn Engering
V4 - CD
17:15 - 18:15 Jongens 6E05 Renno Kers V4 - CD
17:15 - 18:15 Jongens 6E06 Melle Giesing
Thom Brinkhorst
V2
17:15 - 18:15 Jongens C04 Peer Noordanus
Thomer de Gast
V1 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes 6E01 Saar Wolthaus
Sebastiaan Zandvoort
V3
17:15 - 18:15 Meisjes 6E02 Lieske Tacken
Mees van den Berg
V3
17:15 - 18:15 Meisjes 6E03 Julius Hehakaya V3
17:15 - 18:15 Meisjes 6E04 Lisa Halbertsma
Nadine Muurmans
V3
17:15 - 18:15 Meisjes 6E05 Femke Dool
Rosalie Quix
V2
17:15 - 18:15 Meisjes 6E06 Linde Deenekamp
Olya Mulder
V2
17:15 - 18:15 Meisjes 6E07 Fin de Pagter
Janne Lam
V2
18:15 - 19:15 G-hockey G01 Mariska Meulenberg V4
18:15 - 19:15 G-hockey G02 V4
18:15 - 19:15 G-hockey G03 V4
18:15 - 19:45 Jongens B01 Bas van Dedem
Mats Marree
Rashid Mehmood
V1 - AB
18:15 - 19:45 Jongens B02 Anouk Leenhouts
Hannah-Lotte de Gast
Puck Polano
V2 - AB
18:15 - 19:45 Jongens B03 Arnout Thomassen V2 - CD
18:15 - 19:45 Jongens C01 Kevin van Pernis
Ynze Dirk van Noordenne
V3 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes B01 Irene Dekker
Suzan Veen
V1 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes C01 Jelle Westendorp
Mijke Veen
V3 - AB
18:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep V5 Junioren Blok 2
19:15 - 20:30 Heren 03 Robert Hehakaya V4 - AB
19:15 - 20:15 Jongens C05 Nout Zwart
Rommert van Bergen
V4 - CD
19:30 - 20:45 Keepers Trainingsgroep V5 Junioren blok 3
19:45 - 21:00 Dames 04 V3
19:45 - 21:15 Dames 30A V2
19:45 - 21:15 Heren 35F V1
20:15 - 21:30 Dames 03 Alexander Mullié V4 - CD
20:45 - 22:15 Keepers Trainingsgroep V5 - AB Senioren
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 10:00 Heren 01 Razwan Ahmed
Tim Oudenaller
V1
08:00 - 10:00 Heren 01 Razwan Ahmed
Tim Oudenaller
V3
16:00 - 17:15 Jongens D01 Tomas Lagerwey V1 - AB
16:00 - 17:15 Jongens D02 Casper Leenhouts
Sweder Salomons
V1 - CD
16:15 - 17:30 Jongens 8E01 Rogier Hofsté V3
16:15 - 17:30 Jongens 8E02 Niels de Joode
Teun Voskuil
V3
16:15 - 17:30 Jongens 8E03 Philippe Engering V3
16:15 - 17:30 Jongens 8E04 Just Noordzij
Nees van der Hurk
V3
16:15 - 17:30 Jongens 8E05 Merel Klokman
Roos Kuper
V3
16:15 - 17:30 Jongens D03 Hugo Muurmans
Jort de Regt
V5 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D04 Mees de Boer
Tim Hazebroek
V5 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes 8E01 Fiene Kruyt
Lizzie Braam
V2
16:15 - 17:30 Meisjes 8E02 Demi de Jager
Emilie de Ruiter
V2
16:15 - 17:30 Meisjes 8E03 V2
16:15 - 17:30 Meisjes 8E04 Famke van Hasselt V2
16:15 - 17:30 Meisjes 8E05 Eef Rietveld V2
16:15 - 17:30 Meisjes D05 Maarten Hofsté
Moos van Onselen
V4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes C07 Floris de Jong
Luc de Boer
V4 - CD
17:15 - 18:45 Jongens A01 Jur van der Have
Razwan Ahmed
V1 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes D09 Coco Rosenberg
Roos van Vuuren
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B01 Bas van Dedem
Mats Marree
Rashid Mehmood
V3 - CD
17:30 - 18:45 Jongens D05 Lars Andersson
Maxime Colnot
V5 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C01 Casper Horn
Jelle Westendorp
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C06 Olivier Engering
Valentijn Tollenaar
V5 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D03 Tomas Lagerwey V2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D04 Anouk Leenhouts
Rosalie Bosman
V2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D07 Pierre Regnault V4 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D08 Isabel Kuijpers
Merel Swinkels
V4 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C05 Sebastiaan Zandvoort V1 - AB
18:45 - 20:00 Dames 08 Alexander Mullié V5 - CD
18:45 - 20:00 Dames 10 Daniëlle Adelaar V5 - AB
18:45 - 19:45 Jongens A04 Pierre Regnault
Pierre Regnault
V4 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes A01 Michiel Franck
Muhammad Rizwan
V1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes A02 Lieke van Rijn V2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B02 Joost Tasseron
Romy Castermans
V4 - AB
18:45 - 19:45 Meisjes C08 Olivier Engering
Valentijn Tollenaar
V2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 01 Wouter van Voorst
Suzan Veen
V3
19:30 - 20:30 Jongens B03 V1 - AB Fittraining
19:30 - 20:30 Jongens B04 V1 - AB Fittraining
20:00 - 21:15 Dames 30B Naudjan Peters V5
20:15 - 21:30 Dames 05 V4
20:15 - 21:45 Heren 35B V2
20:30 - 21:45 Heren 01 Razwan Ahmed
Tim Oudenaller
V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 Trimhockey Vrijdag Pierre Regnault V1
11:00 - 12:00 Keepers Trainingsgroep V1 Bart van Gaalen
12:00 - 14:15 Dames 01 Suzan Veen
Wouter van Voorst
V1
16:15 - 17:15 Jongens 6E01 Olivier Wereldsma
Tristan Vos
V2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens 6E02 Guilian Bosman V2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens 6E03 Muriëlle Mens
Zeven Denneboom
V2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens 6E04 Valentijn Engering
Jurre Beltman
V2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens 6E05 Renno Kers V2 - CD
16:15 - 17:15 Jongens 6E06 Melle Giesing
Thom Brinkhorst
V5
16:15 - 17:15 Meisjes 6E01 Saar Wolthaus V3
16:15 - 17:15 Meisjes 6E02 Julia Dekker V3
16:15 - 17:15 Meisjes 6E03 Julius Hehakaya V3
16:15 - 17:15 Meisjes 6E04 Lisa Halbertsma
Nadine Muurmans
V3
16:15 - 17:15 Meisjes 6E05 Femke Dool
Rosalie Quix
V5
16:15 - 17:15 Meisjes 6E06 Linde Deenekamp
Olya Mulder
V5
16:15 - 17:15 Meisjes 6E07 Fin de Pagter
Janne Lam
V5
16:15 - 17:30 Meisjes D01 Anouk Leenhouts
Guusje van de Kamp
V1 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D02 Loeke Vinke
Pip de Goederen
V1 - CD
17:30 - 19:30 Heren 01 Razwan Ahmed
Tim Oudenaller
V1
17:30 - 19:00 Jongens C01 Kevin van Pernis
Ynze Dirk van Noordenne
V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C02 Gijs de Goederen
Karel Schweitzer
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C02 Liza Carstens
Yvette Verkerk
V4 - AB
19:00 - 20:30 Dames 01 Suzan Veen
Wouter van Voorst
V1
19:00 - 20:30 Trimhockey Maandag V4
19:00 - 20:30 Trimhockey Maandag V5